O firme

Sme flexibilná stavebná spoločnosť pôsobiaca 10 rokov na trhu a orientujúca sa na oblasť stredných a menších stavieb a rekonštrukciou bytových ale aj nebytových priestorov v Bratislave a blízkom okolí.

Snažíme sa o poskytovanie spoľahlivých a kvalitných služieb na stavebnom trhu, o individuálny prístup, kde základom je kvalita práce a spokojnosť zákazníka. Sme si vedomý toho, že skutočne kvalitnú a kompletnú rekonštrukciu bytu pri dodržaní správnych a vhodných technologických postupov nie je možné realizovať v priebehu len niekoľkých dní, nakoľko urýchlenie prác ide vždy na úkor kvality. 

Súčasne máme prax s realizáciou najnovších technológií a materiálov využívaných v stavebnictve. Naša činnosť smeruje k spokojnosti zákazníka. Ochotne poskytujeme rady a riešenia pri stavbách a prestavbách, taktiež v prípade potreby zabezpečujeme aj stavebný dozor. Disponujeme odbornosťou, technickým vybavením, skúsenosťami, a slušnosťou. 

Cenové kalkulácie - rozpočty pre realizáciu stavebných prác, alebo rekonštrukcie stanovujeme podľa cenníka CENEKON formou položkovitého rozpočtu a táto cena na daný rozsah prác je cenou pevnou.

Naše dlhodobé pôsobenie na stavebnom trhu súvisí s našim maximálnym úsilím a dosiahnutím zhody medzi kvalitnou prácou, primeranou cenou a zároveň vhodnou dobou realizácie. Preto Vás vítame na našej stránke, ktorá nielen informuje, ale najmä prezentuje naše doterajšie výsledky k spokojnosti zákazníka. 

Referencie od klientov

"S firmou Dowina stav, ​s.r.o. mám dlhodobé skúsenosti od roku 2006. 

Mne i mojej rodine realizovali viacero čiastočných i komplexných rekonštrukcií bytov a údržby rodinného domu.

Opakované zákazky z našej strany dostatočne dokazujú, že som bol s ich prístupom plneniu zmlúv, prácou a jej  výsledkami skutočne spokojný.

Samozrejme sa občas vyskytli operatívne problémy, ale ich riešenie vždy prebehlo ústretovo a konštruktívne.

Veľmi oceňujem aj odborné rady a návrhy, ktoré mi pomáhali vylepšiť  pôvodné parciálne zámery a prispeli ku kvalitnejšej  realizácii diela pri efektívnych nákladoch. Aj následne, pri menších prácach na údržbe bytov, mi vyšli v ústrety.

Môžem preto opodstatnene odporúčať firmu Dowina stav, s.r.o. každému, kto hľadá zodpovednú a kvalitnú prácu."

a korektnú spoluprácu pri realizáciu diela.

-- Karol Melocík

- "Pan Koza nam pomohol s dokoncenim nasho 2i bytu, ktory sme kupili ako holobyt. Ocenujem jeho pristup a pomoc uz v uvodnej faze, ked sme potrebovali poradit pri vybere stavebnych materialov, ako aj pri samotnej realizacii. Vzdy platilo na com sme sa dohodli a kvalita prace bola na vysokej urovni. Spolocnost Dowinastav urcite odporucam."

 

- "Sme veľmi spokojní s kvalitou vašej práce. oceňujeme, že pracujete s novými technológiami, vždy viete dobre a odborne poradiť."