Montáž sadrokartónu

Nenápadné sadrokartónové dosky patria k fenoménom súčasnej modernej výstavby. Konštrukcie z nich sú vyhľadávané pre svoju praktickosť, cenovú dostupnosť, rýchlu realizáciu suchou cestou a široké využitie. Nízka hmotnosť ich predurčuje predovšetkým na rekonštrukcie domov, bytov, podkroví, ale aj v novostavbách.

Pri použití sadrokartónových dosiek odpadajú problémy so statikou, postup práce je rýchly a hospodárny, pretože nie je nutné sekať drážky a priechody pre rozvody – naopak, všetky rozvody sa dobre vedú vo voľnom priestore priečok. Jednoduchšie je tiež umiestnenie zásuviek a vypínačov.

Tieto technológie vylučujú skoro všetky mokré procesy a sú pre zákazníka finančne  prijateľné. Zo sadrokartónu je možné realizovať rozmanité konštrukcie v interiéroch podľa požadovaného dispozičného riešenia.

Sadrokartóny sa montujú na oceľové konštrukcie, na podhľadové profily a obkladové profily typu UD a CD, a priečkové profily UW a CW.

Ponúkame nasledovné služby

  • Montáž sadrokartónových podhľadov 
  • Montáž sadrokartónových priečok  
  • Montáž zvislých predsadených stien
  • Obklad stien tzv. suchá omietka
  • Opláštenie šikmých a vodorovných plôch podkrovia
  • Montáž suchých podláh zo sadrovláknitých dosiek

Referencie od klientov

"S firmou Dowina stav, ​s.r.o. mám dlhodobé skúsenosti od roku 2006. 

Mne i mojej rodine realizovali viacero čiastočných i komplexných rekonštrukcií bytov a údržby rodinného domu.

Opakované zákazky z našej strany dostatočne dokazujú, že som bol s ich prístupom plneniu zmlúv, prácou a jej  výsledkami skutočne spokojný.

Samozrejme sa občas vyskytli operatívne problémy, ale ich riešenie vždy prebehlo ústretovo a konštruktívne.

Veľmi oceňujem aj odborné rady a návrhy, ktoré mi pomáhali vylepšiť  pôvodné parciálne zámery a prispeli ku kvalitnejšej  realizácii diela pri efektívnych nákladoch. Aj následne, pri menších prácach na údržbe bytov, mi vyšli v ústrety.

Môžem preto opodstatnene odporúčať firmu Dowina stav, s.r.o. každému, kto hľadá zodpovednú a kvalitnú prácu."

a korektnú spoluprácu pri realizáciu diela.

-- Karol Melocík

- "Pan Koza nam pomohol s dokoncenim nasho 2i bytu, ktory sme kupili ako holobyt. Ocenujem jeho pristup a pomoc uz v uvodnej faze, ked sme potrebovali poradit pri vybere stavebnych materialov, ako aj pri samotnej realizacii. Vzdy platilo na com sme sa dohodli a kvalita prace bola na vysokej urovni. Spolocnost Dowinastav urcite odporucam."

 

- "Sme veľmi spokojní s kvalitou vašej práce. oceňujeme, že pracujete s novými technológiami, vždy viete dobre a odborne poradiť."